| anonim_4396 a întrebat:

Dacă las o pereche de adidasi sport cu sanuri anti cute în ei mai mult timp gen 2 ani se poate strica materialul sau vârful adidasului din cauza sanurilor?
Sunt adidasi destul de scumpi de aceea intrebam, plus ca am citit și pe niște site-uri cum ca s-ar strica vârful pe interior.

6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

2 ani? Ii ti pentru inmormantare? ( in spirit de gluma ). Personal eu i-as vinde decat sa ma uit la ei 2 ani!

| Furnicuta000 a răspuns (pentru dinaprilie):

O fi colectionar de sneakersi.
Sunt foarte multi care colectioneaza, ii vand, ii schimba etc dar nu prea ii poarta de teama sa nu ii strice la cat de scumpi sunt

| sierra1 a răspuns (pentru dinaprilie):

Cam asta i-am spus și eu și s-a ȘIFONAT. Nu ințelege că acțiunea e ANORMALĂ

| dinaprilie a răspuns (pentru sierra1):

Nu este anormala. Mai e pana acolo. Fiecare cu "treburile" lui pana la un anumit punct.

| sierra1 a răspuns (pentru dinaprilie):

Actiunea de a cumpăra papuci (cum s-or numi ei...) și de a-i ține 2 ani in cutie, pentru tine, e NORMALĂ?
Hai pa, ia-te cu el/ea de mână, n-avem ce discuta!

| Alexnix1 a răspuns:

O să arate putin urat pe interior, dar nu afecteaza foarte mult.