| AlexandraBiancaChitimia a întrebat:

Am o intrebare despre masina de spălat rufe, sus in stanga se deschide ca un mic sertar, imi arata acolo |,

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se vede ca esti ne educat. Jignesti o fata fara macar sa stii ce faci. Uita-te pe toate site-urile. Este masina de spalat rufe si nu haine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Restul iei pe cine te-a facut asa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde si de marca
La mine sertarasul are trei compartimente:detergent /balsam/inalbitor.
Cauta manualul de utilizare sau uita-te pe net.Scrie pe google marca masinii si manual de utilizare.Ar trebui sa-ti explice, inclusiv cu desene!

| Florentina9210 a răspuns:

''Imi arata acolo'', ce iti arata acolo?
Acolo e compartimentul unde se baga dero si balsamul de rufe.

| Florentina9210 a răspuns:

Hai ma, nu fi rau si tu. Sa vedem ce vrea pana la urma, ca inca nu m-a lamurit.

| AndreyVladeanu a răspuns (pentru Florentina9210):

Zice de compartimentele unde se pune dero balsamu ca doar acolo se deschide

| Florentina9210 a răspuns (pentru AndreyVladeanu):

Da, dar ce ii ''arata''?

| Salontanul a răspuns (pentru AndreyVladeanu):

"unde se pune dero, balsamul" era corect. " Educatule"! Ti-ai facut educatia in alte "limbi".