| Marias2007 a întrebat:

Bună.
Am o întrebare.
În săptămâna altfel plec la munte și prin Muntenia timp de 5 zile. Îmi încap hainele, lenjeria, produsele de igiena, încărcătoarele, tableta, bateria externa și celelalte lucruri într-un simplu ghiozdan de școală cu 4 buzunare?

Răspuns Câştigător
| Aligator0108 a răspuns:

După mine, nu cred că vor încăpea, poate îți iei un bagaj de mână în care să îți bagi toate hainele. Nu de alta, dar hainele (groase) ocupă mult volum. Restul lucrurilor nu vor reprezenta o problemă (din nou, după părerea mea!)
Dar nu ai de unde să știi până nu încerci!batting eyelashes Excursie plăcută!

3 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Ai putea sa iti iei din Decathlon un rucsac de drumetie putin mai mare sa nu ai surprize ca nu iti incap hainele.

| Marias2007 explică (pentru SoulReaver):

Mulțumesc pentru răspuns!