| DoodyAlexx a întrebat:

Am o intrebare mai neobisnuita, e bun sucul de rosii? Trebuie sa il beau si vreau sa stiu dinainte parerea voastra, cam cum e, daca va place. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| laurik_5214 a răspuns:

Nu are gust rau este acrut si are un gust putin dulceag

10 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Iei o cutie de suc de rosii daca iti place bei daca nu nu. poti sa pui cuburi de gheata.

| mgtow a răspuns:

Nu-mi place deloc e naspa supa de rosii da e buna

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Buna.Nu vreau sa te speriilaughing insa mie imi vine sa vomit numai cand il vad in paharlaughing
Am incercat odata si era scarbos.Am incercat si altul si la felbig grin

Dar poti incerca deoarece nu toata lumea are aceleasi gusturi si eu sunt foarte pretentioasa la mancarebig grin

| Libelle a răspuns:

E naspa...
nu poti sa bei mult. cel putin mie imi vine sa vomit dupa cateva guri.straight face

| georginika a răspuns:

Suc de rosii natural sau cel gen Granini?
Mie una imi plac amandouabig grin

| clauss a răspuns:

Da e bun, am baut si eu si e gustos

| xselenagomezx a răspuns:

Alex trebuie sa stii ca sucul de rosii este foarte bun putin acrisor sti eu as prefera sa mananc rosii decat sa beau suc te rog voteaza-ma castigatoare ca vreau o fontita

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

E bun. dar nici chiar asa big grin. are gust de. rosie! laughing
de fapt, chiar e bunisor happy sper ca te-am ajutat. funda? tongue

| ShiNee a răspuns:

Daca e bun la gust? dap mie imi place. e dulce acrisor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da