| Ciinderelaaaa a întrebat:

Bună! Am o pereche de adidași albi din piele. Aceștia au talpa din piele, talpicile din piele și exteriorul din piele. Doar restul interiorului este din pânză. As dori sa curat partea din spate a interiorului, cea care se vede deasupra adidasului, cea de deasupra călcâiului care este din pânză. Stiu ca nu pot sa ii pun la masina de spălat și nici nu pot sa ii bag în apa. Ma puteți ajuta cu câteva sfaturi despre cum as putea sa curat partea aceea, va rog?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la aceasta intrebare si vad ca nu ai inteles nimic.
Vezi ca intri la intrebari repetitive.

| dullcat a răspuns:

E a treia oara cand pui aceeasi intrebare.

Răspuns utilizator avertizat