| Drauzy a întrebat:

Stiti cumva o metoda in care as putea sa reinoiesc o pereche de adidasi din piele? ma refer la aspect si fara crema, cateva sfaturi "babesti". adidasi sunt albi.
Dau fundita

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Daca s-a mai dus albu, daca nu mai e asa imaculat, spala-i cu pasta de dinti, o sa se mai albeasca

| Bishop a răspuns:

Eu vorbesc serios happy

| darrio2007 a răspuns:

Revopsiti sau tomberonul s. a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie mai curati sti ca sa faci dar la aspect nu stiu...ar fi o chestie sa te duci la magazine de felul vopsim adidasi din piele si intrebi pe acolo