| maneaandrei18 a întrebat:

Salut, am cumparat acum o luna o pereche de adidasi Puma din piele intoarsa si panza la cateva saptamani dupa s-au murdarit si am hotarat sa-i bag in masina de spalat. Cand i-am scos am constata ca, culoare din piele iesie pe albul din panza acum se vede urat ce e de facut cum pot scoate pata? Va multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Daca sunt albi atunci da acolo este pata cu clor, cum ar fi ACE

| passyon22 a răspuns:

Cam greu sa mai scoti pata daca a iesit pe panza. Data viitoare sa nu mai cumperi de oriunde adidasi din "piele" ca poti lua teapa.

| maneaandrei18 explică (pentru passyon22):

Am dat o galagie de bani pe ei sunt luati din magazin din mall de la puma te pisi pe firma lor

| passyon22 a răspuns (pentru maneaandrei18):

Stiu,eu am patit asa cu o pereche de adidasi lacoste....erau in jurul la 160 euro si mi s-a dus "pielea" cand i-am spalat...