Întrebare recomandată | Gliguta_Ioana_2000 a întrebat:

Am o rochie jumate alba si jumate rochie ...am spalat-o si negrul s-a decolorat si cum s-a decolorat a curs pe partea alba si a devenit in unele locuri mov! Cu ce sa scot petele? Ajutati-ma va rog :-8

13 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Am un prieten jumate tigan si jumate... prieten.

| horansgang a răspuns:

Jumătate albă şi jumătate rochie? laughing)

| Drolja a răspuns (pentru horansgang):

Da, măi, ce nu pricepi? Jumătate e albă, jumătate e ...rochie

| IzzyIzzuka a răspuns (pentru horansgang):

laughing)) probabil vroia sa zica jumatate alba, jumatate neagra

| Ayakawelwel a răspuns:

Sau si clorul poate sa scoata foarte usor mizerile din hainele albe, numai ca dupa aceia o sa miroase a clor pana o sa o speli din nou.

| dandana2015 a răspuns:

Adeca... jumatate e rochie si jumatate e minotaur? huhh?

| slowbeat a răspuns:

Captator de culoare Dr Beckmann, il gasesti in supermarchet.

| blablabla66 a răspuns:

Ba eu nu stiu ce ai tu in dulap, dar jumatea aia de rochie din rochie nu mai poate fi salvata.

| AndradaTudorache a răspuns:

Rochia ta nu mai poate fi ajutata.

| MunteanuSarah2000 a răspuns:

Este un produs, gasit in magazinele ce detin detergenti, Doctor Beker...sau ceva de genul.Scoate imediat petele de pe orice!

| andradaiulia a răspuns:

Ai putea incerca cu clor, mai ales cel cu numele ACE. Sper sa te ajute

| Ayakawelwel a răspuns (pentru andradaiulia):

Nu este nevoie sa auda asta de 2 ori laughing)))