| Elena_6387 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum cateva zile mi-am cumparat o rochie, e alba cu negru adica fustita neagra iar maieul alb iar in stanga pe san am o funda neagra. S-a murdarit si am vrut sa o spal, nu am bagat-o la masina pentru ca mi se strica bretelele ca sunt ca alea de la sutien. Cand am spalat-o mi-a iesit negru al din fundita si a ramas patata partea aia alba, Cum p-ot sa scot petele alea? multumesc mult.

1 răspuns:
| jojo_2491 a răspuns:

Incearca cu ariel profesional.umezesti un prosop si torni putin ariel pe el si apoi stergi pata. sper sa iasa.