| Calli a întrebat:

am pofta de ceva dulce ma ajutati sa fac ceva usor si foarte simplu de preparat(gustos)dau funda la cel mai bun si usor desert de preparattongue

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! incearca salam de biscuiti, crema de zahar ars, chekuri...

| morningstar a răspuns:

Salata de fructe, clatite, faguri, etc.

| carminaburana43 a răspuns:

Budinca din praf (sunt multe soretimente)eu mereu am prafuri de bucinci acasa si praf de frisca la plic batuta cu lapte? Noua ne place si se prepara rapid.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Checuri:X

| pasta a răspuns:

Cauta pe google minichec la cuptoru cu microvunde eu nu mai caut ca imi ia mai mult timp da cit sa o prepar papa

| Anca95 a răspuns:

Crema de zahar ars

| FacTraficDeSentimente a răspuns:

Apa cu zahar =]]]

| allynaelena94 a răspuns:

Clatite sau placintica cu merge/branzica

| Alexiika a răspuns:

Bezele