| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un desert simplu, bun si usor de preparat!

7 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

Budinca laughing

tiramisuthinking

| roxy_2350 a răspuns:

Budinca sau salam de biscuiti.

| Amrita a răspuns:

Poti incerca o alta reteta de clatite : http://www.reteteprajituri.ro/prajituri.php?cat=clatite. Este foarte buna si se face repede. Sau mai sunt in supermarketuri prajituri cum ar fi Tiramisu, Musuroiul Cartitei etc(cele de la Doctorul Oetker) Sau am vazt ca sunt plicuri de facut orez cu lapte si cu scortisoara sau diverse sortimente. Mai poti incerca budinci, crema de zahar ars.

| Kimura a răspuns:

Apa cu zahar

| elena_4927 a răspuns:

Tiramisu