| Lacramioara7531 a întrebat:

Care este cel mai gustos desert preparat de voi in casa?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Eclerele facute in casa imi plac foarte mult precum si placintele cu mere. Oricum ce e facut in casa, e mai bun si poate si mai sanatos(stii ce ai pus si nu ai dubii in privinta continutul cum ai cand il iei de la magazin)

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Prajitura tiramisu facuta de mama

| Petronela a răspuns:

Tiramisu'

| Sakura_4185 a răspuns:

Clatite cu nutella si banane inauntruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum cele mai bune au fost un tort dobos si unul din aluat de prajitura pufoasa si crema de zahar ars.
Zilele astea o sa incerc sa fac profiterol big grin. Tineti-mi pumnii happy
Anonimu' lu peste

| laurentiu a răspuns:

De mine? laughing
lapte cu biscuiti laughing