| lollyd a întrebat:

Asa din curiozitate.maine mama m-a pus sa gatesc singura. ce as putea sa gatesc avand in vedere ca am 12 ani?

10 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cartofi prajiti cu o salata de rosii http://cafeneaua.net/sanatate/salata-de-rosii-taraneasca/

oua fierte sau prajite, cartofi fierti, branza cu rosii si castraveti. etc

| DianaScorpio a răspuns:

La 12 ani eu deja gateam de ceva timp pentru toata familia, asa ca crede-ma, varsta nu are nicio importanta. Cat despre ceea ce ai putea face, daca esti la inceput, ai putea incepe cu ceva mai usor, desi nu e deloc o filozofie sa gatesti, nu trebuie sa te sperii de asta.

| emima a răspuns:

In primul rand la 12 ani trebuie sa iti corectezi greselile de exprimare"maine mama m-a pus sa gatesc"iar la varsta ta ar trebui sa o iei pas cu pas prima data ceva usor ceva gen cartofi prajiti salata de rosii salata orientala si pas cu pas cu informatiile corespunzatoare poti sa incepi ceva mai "greoi"

bafta!

| Kesha1428 a răspuns:

Buna.Si eu am tot 12 ani, si ceea ce am gatit eu pana acum a fost ceva gen de mantuiala laughing:
Cartofi prajiti
Oua-ochiuri
Spaghete(cu zahar)
Sendwiciuri
Gogosi si cam ata! Sper ca te-am ajutat!happy

| Anduuu a răspuns:

Fetelor lasati genocidul de supa la plic.panarama,genocid 100%!

| Popcorncubranza a răspuns:

Si eu tot 12 ani amwinking

Spaghetti, Clatite, Prajitura chiar, Sendwichiuri, Salate de cruditati, Salata de cartofi, Cartofi prajiti, Supa la plic, se poate chiar si niste carne la gratar sau cuptorwinking

| Stein a răspuns:

Poti sa faci niste spaghete

| lollyd explică:

In primul rand tot ce mi-ati dat sa gatesc stiu sa fac.Dar am vrut s avad si eu dupa voi ce ar trebui sa gatesc.Si apropo de greselile de exprimare.Toate lumea face asta pe TPU happy

| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Pai poti sa iti faci cartofi prajiti,supa la plik, salam prajit, clatite...batting eyelashes