| Jivso08997 a întrebat:

Bună, azi s-au auzit 2 pocnituri din priză, în ea era o chestie care dintr-o priză ai mai multe și aveam încărcătorul pentru telefon, încărcatorul pentru laptop și o lampă, priza este de mai mult de 4 ani și acea chestie care se lipește de perete era ușor desprinsă, cam 0.5-1 cm. Am scos tot și aștept pe cineva să vină să o verifice, se poate întâmpla ceva până a doua zi?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Acele pocnituri se mai aud după ce ai scos tot din priza? Sau se auzeau doar cand era ceva bagat in priza? Probabil acele pocnituri se auzeau de la incarcatorul telefonului, de obicei astea made in China sunt prost facute si la un șoc de curent fac scurt, de obicei sare siguranta.