| silvialungu a întrebat:

Bună! Budinca de la dr oetker la plic,merge făcută și cu lapte vegetal, mai exact de cocos?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are instructiuni pe plic.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru darrio2007):

Si cu ce o ajuta raspunsul tau? Scrie cumva asa ceva pe plic?

| darrio2007 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Scrie ca se face cu lapte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se face si cu apa, bineinteles va avea cu totul alt gust.

| dullcat a răspuns:

Merge, da.Laptele de cocos ar trebui sa dea o aroma placuta, asta daca iti place, desigur.Mie de exemplu nu mi se pare fad, cum a zis cineva mai sus.Gusturile difera.

| Fatamuntilor a răspuns:

Laptele vegetal e inlocuitorul celui natural.Deci ar trebui sa se potriveasa.
Poti incerca si cu suc.

| Furnicuta000 a răspuns:

Se poate face budinca cu orice tip de lapte dar cu cel de vaca e mai gustoasa.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Încercați, nu are ce să se întâmple. Problema va fi la gust. Deci, ar trebui să folosiți mai multe condimente pentru prăjituri pentru a masca gustul fad, de cocos.