| DjBl3ndar a întrebat:

Cam cat castiga un bucatar pe luna? Dar un bucatar profesionist?

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Aici se castiga putin dar in alte state e usoar sa iei cateva mii bune si ca un bucatar nu foarte pro...

| zahy a răspuns:

Depinde poate castiga si 30.000 euro da avand in vedere ca vorbesti de restaurante din Romania... 40, 50 milioane, daca este cu adevarat profesonist

| zahy a răspuns:

Bucatari profesionisti pe ornamente nu prea stau in Romania e prea putin 50 mil. bucatar profesionist asta inseamna sa faca ornamente. Bine inteles ca stie si cam toate mancarurile traditionale din toata lumea. daca iti doresti sa ajungi asa ceva crede-ma ca dureaza mult prea mult si nu oricine poate sa ajunga

| DuckShooter a răspuns:

Un bucatar la un restaurant chinezesc castiga 4000ron. stiu concret