| denis487 a întrebat:

Cat castiga un bucatar?

Răspuns Câştigător
| Italianca a răspuns:

Depinde de cat d ebine lucrezi, experienta pe care o ai in domeniu, desigur de locul unde lucrezi, daca e aglomerat si iti faci treaba foarte bine vei fi rasplatita cum trebuie. Tu trebuia sa ne spui detalii la ce loc, ce fel de retete, etc. Bucatarii din diferite restaurante, pizzarii etc. sunt rasplatati diferit draga mea. Data viitoare sa spui mai concret. Pa!

| denis487 explică (pentru Italianca):

Eu eram doar curios, pentru ca vreau sa devin un bucatar.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la minimul pe economie pana la zeci de mii de euro... depinde cat de bun esti si unde esti bucatar

| SimoonaD a răspuns:

Depinde de oras si de experienta.Si de localul unde lucreaza probabil laughing

| TacaPaca a răspuns:

Nu castiga.