| IonelaMaria a întrebat:

Ce parere aveti de cafea si de Nescafe 3 in 1? Ne afecteaza intr-un fel? Adica, pot face spre exemplu vreo boala de stomac sau altceva daca beau? Mentionez ca beau in fiecare zi cate un Nescafe 3 in 1.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa mananc si sa beau natural. Era o vreme cand consumam si eu Nescafe 3 in 1. Mi-a distrus stomacul (oi fi mai sensibil), si am ramas la cafeaua facuta din boabe rasnite. Aroma nu se comparawinking Beau o cafea faina dimineata, naturala, apoi plec la serviciu cu bateriile incarcate happy

| Pamela18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si uite cum comentariul tau m-a facut sa nu mai beau 3 in 1. ?
Eu care momentan beau cate 10 pe zi, aha... pa și la revedere, nu-mi mai trebuie?

6 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Deci nesul cafe afecteza inima, cafeaua in combinatie cu laptele dezvolta cancerul. cel putin informatiile astea le gaseti pe net. eu iti zic ce am citit. raspuns final @ nesul afecteaza inima, si laptele ingrasa, sau o dai in cancer in urmatori 20 25 de ani

| unicka a răspuns:

Cafea nu beau dar Nescafe 3 in 1 mild beau si eu in fiecare zi cate unul si nu am nimic, nu cred ca are ce rau sa-ti faca doar sa nu abuzezi

| dichi a răspuns:

In loc de cafeaua normala de dimineata iti recomand pentru regimul tau cafeaua minceur. O cafea sanatoasa care contine formula DM 26 garantata la slabire cu teste clinice. Poti afla mai multe informatii pe siteul www.cafea-de-slabit.ro . Succes

| IonelaMaria explică (pentru dichi):

De fapt am 15 ani...happy Nu am nevoie de slabit, si asa sunt slabastraight face

| MuJaRdIn a răspuns:

Eu spun sa alegi mai bine cafeaua naturala (macinata fara arome sau boabe)! 3 in 1 e numai praf si nu e bine,