| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cafea? mie mi'e scarba, mai bine ma frec de un cadavru decat sa beau.

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

As face baie in ea. Imi place.
Cred ca daca ai fi pus langa un cadavru imbibat cu formol, ai bea niste cafea.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu-mi place, pot sa-i pun zahar sa fie foarte dulce ca tot nu imi place si nu are efect, adica imi e mai greu sa adorm, dar nu ma trezeste, tot obosit ma simt(dupa o noapte lunga in care somnul a cam lipsit).

De cativa ani am observat ca de revelion beau... Nu stiu de ce fac asta, e un efect secundar al alcoolului laughing))

In rest, in timpul anului nu stiu daca beau 5 si daca se intampla sa beau e pentru a ma incalzi.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate, ai băut-o singur. Și ți s-a părut rece și amară. Ori ai băut-o în compania cuiva, care nu îţi plăcea, ori cine ți-a pregătit-o a fost lipsit de experiență.
Fiindcă cafeaua e atât de... savuroasă!
Lasă-ne cu cadavrele... Spune-ne că nu ești necrofil! tongue

| Mădă0611 a răspuns:

Cafeaua naturala nu imi place, o asociez cu bugetarii si nu imi plac oamenii aia, imi par lenesi, imputiti laughing, nu imi plac tantile alea super vopsite la ochi si rujate cu rosu aprins sau mov, si dinti galbeni, sau nenii burtosi, cu cravata, cu tigara in mana si dinti galbeni. Cu astfel de oameni asociez mirosul de cafea naturala. Am observat ca nu doar bugetarii sunt asa, dar pe cand eram mica, doar bugetari stiam. laughing Nes beau, de plictiseala.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu prea îmi place.