| alisa201921 a întrebat:

Bună. Dacă îmi instalez camere de supraveghere in exterior, o persoana din altă țară ar putea sa se conecteze pentru a vedea înregistrările? Chiar nu mă pricep

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca instalatia este conectata la internet, atunci se poate conecta de oriunde, un cunoscator.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le securizezi cum trebuie nu

| mihai69 a răspuns:

În anumite cazuri / situații - da.
Dar știi că e ilegal să pui camere care "văd" în afara proprietății tale, da?

| Frank51 a răspuns:

Da, se uită la tine cum tunzi iarba sau cățălești nevasta, sigur e foarte interesant. Sigur nu se uită la miliardari sau la bănci de unde chiar au ce vedea și fura.

| Amidamaru98 a răspuns:

Eu cred ca ești interesată mai mult dacă poate vedea iubitul tau plecat in strainatate ce faci tu p-acasa laughing)) altfel nu imi explic intrebarea, de ce ar sta cineva din strainatate sa-ti urmareasca tie camerele din curte? laughing) Presupun și eu că sunt securizate cumva cu un user si parola, deci cineva fara datele respective nu ar putea sa se conecteze.

| alisa201921 explică (pentru Amidamaru98):

Părinții din păcate big grin
update: deja văd

| Amidamaru98 a răspuns (pentru alisa201921):

Sau așa, erau astea 2 variante laughing)