| anonimbuc21 a întrebat:

Bună.
Dețin niște camere de supraveghere acum.
Exterior.
Rezista iarna la temperaturi de - 10- 20 de grade?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie pe cartea lor tehnica la ce temperaturi lucreaza. Ne-ai zapacit cu camerele astea.

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Dar dacă sunt PTZ, e posibil sub zero grade să rămână blocate pe ultima poziție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depide ce camere, depide de cum sunt plasate. Cel mai probabil vor functiona daca sunt camere de exterior dar cauta modelul pe pe google si probabil vei gasi temeraturile intre care functioneaza.

| trophin a răspuns:

Când scrii ceva, scrie sa se înțeleagă. Nu manca cuvinte. Ca nu se înțelege