| SasaSasa2000 a întrebat:

Buna dimineața TPU, ce mai faceți?
1.Caut și un un insecticid împotriva muștelor, relativ ieftin și să nu fie de 1 Litru că e prea mult, nu mă deranja dacă combate si alte insecte.
2. Este periculos? Ce se întâmplă dacă imi cade pe piele? Dar daca din greșeală îmi intră în gură?
3.Ce alte soluții îmi recomandați împotriva muștelor?

2 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

3. Plasa de insecte.
2. Orice solutie este periculoasa pentru om.
1. Nu folosesc, nu recomand.

| SasaSasa2000 explică (pentru Elelei):

Neața tovarășe, 1.Plasa de insecte e insecticid la tine în sat?
2."Orice soluție este periculoasa pentru om", dar de H2O ai auzit tovarășe? Știai că apa e o soluție?
3. Dacă "Nu folosesc", ce nu recomanzi?