| naomiiii a întrebat:

Buna. Erau într-un timp la Lidl niste crenvurști de pui foarte buni, nu aveau piele pe ei și punga avea cam 14-15 crenvurști. Acum nu i-am mai găsit. Costau 10 lei acum câțiva ani, știe cineva cum se numesc sau unde ii mai pot găsi?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Is si acum, cremvustu de pui de la baroni dar is 12 lei.

| naomiiii explică (pentru Wr3nch):

Nu de la baroni?

| Catrice a răspuns:

Erau 12 in toamna. Dacă aia îți plac, atunci cred ca dacă dai de gustul unora mai scumpi plângi de placere.hee hee

| iulia0514 a răspuns:

Cel mai probabil nu se mai comercializează fiind atât de ieftini nu erau nici sănătoși cu siguranță nu aveau un procent de carne destul de ridicat fiind preparați din carne dezosata mecanic și cu procent mare de piele și cartilaje de pui