| CristianaMaria a întrebat:

imi puteti recomanda un site de incredere cu produse naturiste bune,originale? As vrea sa comand curcumin si nu stiu de unde sa iau sa fie si bun, de calitate

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu incerci mai bine la farmaciile naturiste din oras. Asa vezi cu ochii tai produsele si stii la ce sa te astepti.

| CristianaMaria explică (pentru Andreeush):

Pentru ca habar nu am care sunt ok și care nu... Efectiv nu știu criteriile după care sa ma iau ca medicamentul respectiv ar fi bun, original. Plus ca în orășelul meu micuț nu prea am auzit sa laude cineva vreun magazin x ca ar fi foarte bun sau ceva de genul. Sunt ceva buticuri mici și cam atât.

| HadesSs a răspuns:

Https://b2b.bodytimero.com/......oduct.html

Buna eu am comandat de aici suplimente sunt de incredere.