| AlexAL275 a întrebat:

Aș vrea să-mi cumpăr niște tricouri originale la un preț decent. Sincer să fiu, eu aș dori să-mi comand de pe Hervis Sport, dar nu știu dacă sunt tocmai originale. Ce părere aveți? Ce site-uri îmi puteți recomanda?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te in mall

| Edw08 a răspuns:

Hervis are originale. Poți sa te uiti și in outleturi de profil, cum ar fi in București FashionHouse.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce-i atat de important pentru tine sa fie originale, mai ales cand nu-ti permiti sa le platesti direct de la firma respectiva?
Ce au cele care imita, ca doar arata exact la fel ca cele originale, doar ca au pretul foarte mic.

| Iulianmary a răspuns:

Uite gasesti aici https://www.bravosport.ro/
si au preturi ok si lucruri originale