| marienutza a întrebat:

.imi spuneti si mie va rog niste retete care nu ingrasa sau care chiar slabesc..salate etc.

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Daca ai dat funda!
Alimentele cărora li se asociază un număr mic de calorii nu contribuie la îngrășare!
In general legume și fructe.

| SnowBal a răspuns:

Ciocolata dulciuri si beacon si nu uita de shaorma si apa minerala acra

| chelstone a răspuns:

Ceafa de porc la gratar cu sos tartar si garnitura de cartofi cu rozmarin la cuptor.

| marianvranceanul1 a răspuns:

Salata e simplu de facut salata verde, ceapa, ridiche, tomate, patrunjel si otet, sare si o lingura de ulei.

| SandraM a răspuns:

Http://www.elady.ro/articole/Retete-de-slabire/
Toate mincarurile se consuma ca atare, FARA piine, garnituri de cartofi, orez sau paste.