| iri_4602 a întrebat:

As vrea sa slabesc. Dati-mi retete de slabit de preferabil cu salate sau na cu ce avem de obicei prin casa.care functioneaza big grin Va multumesccc :*
aa si dau si funda

1 răspuns:
| Catalina1388 a răspuns:

Pff... sunt milioane de variante, insa putine functioneaza. Eu am incercat celebra dieta cu varza si nu mers. Apoi am decis sa ma hranesc numai cu salate; nici asta nu a mers. Apoi am zis sa incerc si dieta disociata ca nu am ce pierde... si nu a mers nici asta. Am ajuns rapid de la 53 la 66 kg. In moment de disperare (si de decadere psihica) m-am dus la un magazin naturist si mi-am luat pastila de slabit. Le-am luat cam o luna si jumatate (nu cu regularitate) si am slabit. De la 66 la 57 kg. Acum nu le mai iau (de vreo luna) insa nu am mai pus la loc. Daca vrei detalii contacteaza-ma.