| SmIlEy_4608 a întrebat:

Multi dintre oameni incearca sa slabeasca,,,,, eu incerc sa ma ingras putin cu aproximativ 10 kg. Am varsta de 14 ani si sunt destul de slab, aproximativ 45-50 kg. Vreau sa ma ingras pentru a ma duce la sala sa pun ceva muschi pe mine big grin. Ce mancare imi recomandati in afara de cea de la fast food?

3 răspunsuri:
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pai mananca seara tarziu,nu fa miscare,stai jos mai multe ore,nu manca pepene,manamca porc,oaie,jumari,carnati, salam, cascalval, ciorba de burta, dulciuri...

Apropo cum te cheama?

| Mirela77 a răspuns:

Mergi la sala cel putin de trei ori pe saptamana si mananca multe proteine(carne slaba, oua, lapte)dar nu prajeli.Succes

| Mat3w a răspuns:

Nu manca gras acum vara o sa ti se faca rau mananca noaptea si proteine + exerciti pentru dezvoltarea muschilor