| elenemihalceaaaaa a întrebat:

Nu stiu daca pun intrebarea unde trebuie, dar sper sa fie bine.Ok...din greseala am varsat ceara epilatoare pe blugi si este o portiune foarte mare.Stiti cumva cum as putea sa o scot fara sa i stric? Dau funda

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Hartie de ziar (sau servetele de bucatarie) si un fier de calcat. Calci cu fierul incins peste hartie.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Există o hârtie specială, "sugativă" îi spune. Caută pe la birotică!

| elenemihalceaaaaa explică:

Salontanul,am facut aceasta chestie.Multumesc pentru sfat! Dar au ramas niste pete pe blugi.sti cumva cum se scot?

| Salontanul a răspuns (pentru elenemihalceaaaaa):

Trebuie sa incerci de mai multe ori cu hartii mereu curate. Apoi incearca cu Vanish. Din pacate nu cred ca vei rezolva prea multe.