| Momentan a întrebat:

Bună seara!
Nu am pe cine să întreb la ora asta, așa că vă adresez vouă nelămurirea mea.
Legumele congelate, în apă, la fiert, fac spumă? Sau dacă este spumă înseamnă că e de la detergent?
Fac foarte rar legume congelate și niciodată n-am procedat ca de această dată.

Răspuns Câştigător
| StefanAdam a răspuns:

Da, fac spuma. nu este de la detergent

| Momentan explică (pentru StefanAdam):

M-ai liniștit. Credeam că am rămas fără mâncare pe seara asta. Dacă au gust normal, o să le mănânc.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu,e de la detergent, au Ariel in ele sa fie curate.

| Momentan explică (pentru Catrice):

Nici nu folosesc un detergent eco friendly. Sunt curate, au murit microorganismele.