| andreeaandreea922 a întrebat:

Buna!
tin post! nu am nici o idee ce as putea sa mananc la micul dejunhappyvoi ce spuneti?
Multumesc!

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si eu tin post, toata saptamana am mancat salata de rosii, iar astazi am papat peste.e sezonul legumelo/fructelor avem de unde alege.
O seara buna!

| Quicky a răspuns:

Ceai de fructe
Biscuiti dietetici
Gem de fructe

| roxaa15 a răspuns:

Pateu de post, paine cu margarina si dulceata, biscuiti cu ceai, branza tofu, crenvusti din soia, batoane de cereale, bruschette cu rosi si masline, cascaval de post, zacusca etc

| felyfifi13 a răspuns:

Pai...poti sa incetci fursecuri cu ceai; fructe...