| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :* Am 17 ani si vreau sa invat sa gatesc singura. Imi puteti da niste blogguri cu retete culinate dar nu foarte complicate, dar nici cele mai usoare. Ceva potrivit :* multumesc

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ave ți cu fata, vrea si ea săraca să gătească, să învețe, c am ce ai vrea să gătești? Ciorbiță de văcuță și de perișoare, sarmale, ardei umpluți, salată de boeuf, preferata mea, dacă faci cheamă mă că vin.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Apreciez dorinta ta. Tasteaza pe google de numirea unui fel de mancare si-ti deschide automat. Apoi alegi. Spor la treaba.

| paulanagy a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Wow ce comentarii obraznice eu iti recomand sa inxcepi sa ai ingredientele necesare pentru sandwichuri le dai un aspect cat mai perfect si asa te vei putea perfectina cu niste platouri baza e ornatul si gustul succes!

| W3R4 a răspuns:

Gustos.ro

| Iku a răspuns:

Esttee complet simplu, scrii pe google :
Retete simple pentru incepatori
Gasesti tu. Sau poti fi creativa si sa faci propriile tale retete