| RedProject_Ciprian_1996 a întrebat:

Am o mica dilema am tot cautat pe net si nu prea gasesc un raspuns la ceea ce caut eu. De multe ori si sau aproape in fiecare noapte visez chipuri de oameni pe care nu le cunosc morti sau strigoi taiati etc dar printr-e ei se afa si chipul mamei care culmea este vie, nu stiu ce inseamna si vreau sa aflu

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu care nu ma uit la filme horror si nu ascult rock turbat nu am patit de astea.

| ALGator a răspuns:

Nu înseamnă absolut nimic. Nici bine nici rău.
Sînt reflectari ale trăirilor și gândurilor tale din prezent si trecut.
Creierul face o comprimare a memoriei si triaza tot felul de amintiri.
Daca mama ți a fost apropiată, bucură te de această pomenire a ei. Memoria ei nu îți face niciun rău.
PS. Ce fel de filme și cărți consuni?

| RedProject_Ciprian_1996 explică (pentru ALGator):

Filme de actiune in general genu Fast and Furious, carti pauza

| dolceromania a răspuns:

Visurile sânt îngrijorările noastre zilnice, incearca să cauți ceva ce-ți place o activitate distractiva, fii vesel.

| AnonimusTeo123 a răspuns:

Acest vis inseamna ca ti se pare ca lumea este rea, ai patit ceva rau, si ca doar mama ta e cea care te mai ajuta.

| RazvanNegoita01 a răspuns:

Mi s-a intamplat...Iti va trece curand