| KrIsSs_4520 a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa stiu ce inseamna daca tot visez o persoana de care-mi place dar n-am curajul sa ii zic...De 4 zile incoace il tot visez in fiecare noapte...As vrea raspuns cat mai repede big grinpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Faptul ca iti e in gand mai tot timpul, asta te face sa il visezi. Dar in loc sa incerci sa deslusesti vise,mai bine ia-ti inima-n dinti si vezi ce e cu acel baiat. Are prietena sau nu, te place, aveti prieteni comuni,poti face rost de un id de mess, si lucruri de genul asta. Daca nu e interesat de tine ar fi mai bine sa nu te mai chinui si sa te gandesti la el, indreapta-ti atentia catre cineva care e intr-adevar interesat de tine.Bafta! :*

| Lulu1987 a răspuns:

Te gandesti prea des la el in timpul zileiwinking

| AndreeaRox a răspuns:

Depinde ce visezi...Tu il vizezi deoarece te gandesti tot timpul la el si cum ar fi daca te.ar placea, cel mai bine ar fi sa nu.i spui in fata, dar sa va petreceti timpul impreuna sa vorbiti sa deveniti prieteni etc.pentru ca intr.un final te va remarca si la momentul potrivit va actiona,winking