| Ronaldo_Ronaldo_1997 a întrebat:

Buna TPU am si eu o masina de spalat luxor a primit-o mama de la sora ei si spala vreo 4 ore sau 3 incontinuu si pune niste prosoape si o patura sau pijamale si pune ariel automat in ala de detergent si atata spala oare de ce? nu are de ala de timp sunt care spala repede

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Citeste instructiunile pentru toate tipurile de spalare. Este prea mult ce spui tu.

regis
| regis a răspuns:

Durata unei spalari depinde de programul selectat, nu de tipul de detergent.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Incerca sa vezi ce model este, poti gasi manual de utilizare pe net, nu cred ca nu are selector de programe, este cam mult 3-4 ore.