| miky_6634 a întrebat:

A folosit cineva mingea care spala hainele, fara detergent? Sau a inventat cineva masina de spalat fara detergent si fara haine? sau masina de spalat bani, fara detergent?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de spalat fara detergenti este veche! http://old.cotidianul.ro/masina_de_spalat_fara_detergenti-35936.html ( adolf )

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit masina de spalat cu bile. fara detergent.nu am. dar masinarii de spalat bani, exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosim bile de 3 luni aproape in fiecare zi. foarte bune. ies rufele curate si mai moi decit cind speli cu detergent. de doua ori a fost nevoie sa punem si putin detergent pentru ca erau foarte murdare (de la zugravit)

| miky_6634 explică:

Scuze ca am pus trei intrebari odata...