| Alinutza1319 a întrebat:

..Am si eu o mica problema. Vreau sa slabesc in zona abdomenului,adica,nu am picioarele grase,nu am celulita,singura problema este burtastraight face

Spre exemplu,prin luna august o sa ma duc la o nunta si daca imi voi lua o rochie mulata o sa iasa burta in evidentastraight face

Deci,stiti ce exercitii as putea face,sau diete (simple), sau..nu stiuthinking Cum sa scap de burta?laughing
[Am 13 ani si 28 de kg]

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dacă îţi recomand să faci sport adică alergări slăbeşti peste tot.
Tu ai spus că vrei doar la burtă deci cel mai bine ar fi să faci cât mai multe abdomene seara înainte de culcare.
Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| angrybird a răspuns:

Sa faci pres ca burta si asezari dar mai mult iti vor ajuta presurile dar nu esti prea slaba pentru 28 kg la 13 ani?