| lovelike a întrebat:

Am spalat 3 camasute albe si din neatentie le-am pus alaturi de o bluza rosie.( evident, culoarea rosie a bluzei a iesit pe camasi...)
Camasile au acum pete rosii ...mai pot scapa de ele si daca da cum?
Imediat dupa ce am observat petele le-am bagat in clor, dar tot nu au iesit.
Sa le mai bag iarasi in clor? Sau ce altceva ar trebui sa fac?
Funda*

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Incearca sa le bagi in clor daca vezi ca nu iese, cumpara Vanish si incearca si cu ala. Din cate am auzit despre Vanish scoate aproape toate petele. Sper ca ti-am fost de ajutor, funda? happy