| Vegetto a întrebat:

Hey.
Am bagat la masina de spalat o bluza de culoare albastru inchis si cand s-a uscat am observat ca erau niste dungi (pete)albe pe ea.
Stie cineva cum sa scot petele acelea? Si de la ce s-au facut?

Multumesc.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai spal-o 1 data! Nu s-a clatit bine!

| Vegetto explică (pentru lpavel):

Am spalat-o si nu vad nici-o diferenta.

| lpavel a răspuns (pentru Vegetto):

Atunci nu ai ce sa faci! S-a dat culoarea jos, n-a fost de calitate!

| Apache2605 a răspuns:

Da. Ori nu a fost un material de calitate, ori ar trebui totusi sa incerci sa o speli la mana... si sa o limpezesti bine in apa mai rece. Daca nu iese, atunci nu ai ce sa-i mai faci.

| Leanca_Cristi_1998 a răspuns:

S-a decolorat nai cei mai face