| Vegetto a întrebat:

Hey.
Am bagat la masina de spalat o bluza de culoare albastru inchis si cand s-a uscat am observat ca erau niste dungi (pete)albe pe ea.
Stie cineva cum sa scot petele acelea? Si de la ce s-au facut?

Multumesc.

1 răspuns:
| DragonsEPIC a răspuns:

Le poti scoate cu dierite solutii(am incercat cu mai multe solutii si la mine au mers toate la diferite bluze). uite una :http://www.arcalux.ro/......rodus.html nu e neaparat de asta ..sigur gasesti ci prin orasul tau pe acolo pe undeva :))
Si petele sau facut ca nai bagat cum trebuie la spalat
Funda?