| GabrielGL a întrebat:

Buna TPU. Care ar fi problema si de ce pe toate hainele/materialele textile din casa chiar daca sunt spalate uscate sau de spalat sunt acele scame? Puf care daca le scuturi in aer parca ninge marunttt, ce ar trebui sa putem scapa cat de cat de alea?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil nu cauti prin buzunare. Ai uitat vreun servetel sau o hartie. Mi se intampla si mie asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Mașina de spălat ta funcționește... deficitar

| GabrielGL explică (pentru sierra1):

E noua 2023

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielGL):

Degeaba, rămâne detergent in rufe

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea puteti scapa.Singura solutie e sa cumparati pe viitor materiale textile care nu sunt sintetice, ceea ce e cam greu, considerand ca absolut toate din ziua de azi sunt din poliester sau mix de polister+ bumbac, haine, inclusiv paturi si prosoape etc.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Fă ceva cu mătreața aia, că o să umpli toată casa.

| GabrielGL explică (pentru SydneyFunnelWeb):

Matreata? e de la haine. Offff