| liviaolteanu a întrebat:

In curand va fi majoratul surorii mele... ce meniu imi propuneti chiar nu am idee. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| hontapoc a răspuns:

O idee ar fi sa faci bufet suedez. cauta pe goole: culinar.bzi.ro bufet suedez. vezi daca iti place. daca nu, mai adaptezi. oricum, atunci e party, nimeni nu vrea sa serveasca la mese, s-o faca pe-a chelnerul.

1 răspuns:
| hontapoc a răspuns:

Hello. cauta pe culinar.bzi.ro. sunt o multime de retete usoare, gustoase si aratoase. vezi ca la categoria diverse au si meniu de sarbatori. le poti adapta un pic. au si materiale despre cum poti impaturi servetelele. eu de acolo ma inspir.