| irinasirbu123 a întrebat:

Puteti sa-mi propuneti ce cadou de anul nou sa-i fac surorii mele?

12 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Puteai sa ii iei un tort si sa intri in camera cu confetii

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Un ursulet.

| Mădălllinna a răspuns:

Un tort facut de tine happy

| Miza a răspuns:

Bună.
http://www.bogdanmiu.ro/top-10-cadouri-pentru-fete-cuminti/
http://www.tabu.ro/top-15-cadouri-preferate-de-noi-fetele/
Dar uite şi cîteva sugestii date de mine :
un ursuleţ
un parfum
o cremă
o bluză
o trusă de machiaj
accesorii
ceas
o carte.

| MadalinaElly a răspuns:

Dac este mica sa-i cumperi jucari iar daca este mare cumparai accesorii

| LucaTheodor a răspuns:

Depinde de varsta:
1-5 ani- o papusa
5-7 ani- un ursulet
7-10 ani- o carte pentru ca este la scoala si invata sa citeasca
10-15 ani- cercei, poseta, trusa de machiaj
15-20 ani- un telefon, tableta sau dupa posibilitati.

Pentru toate varstele, poti sa confectionezi si o felicitare.

| Bratzz a răspuns:

Depinde de varsta ta, varsta ei si banii pe care ii detii - deci informatii mai detaliate te rog big grin

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Un ursulet mare, o trusa de machiaj, accesorii in general incearca sa gasesti un cadou care sa-i fie util o perioada mai mare de timp.

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Accesorii, haine, daca e mai mica, o papusa, o jucarie, gestul conteaza funda?

| xKosmo12 a răspuns:

Daca e micao papusa daca e putin mai mare un ursulet de plus daca are mai mare de 7 ani iau o carte pentru ca e la scoala ca are mai mult de 10 pana la 15 iai o trusa de makiaj daca are peste 15 ani iai o tableta sau un telefon

| Andi218 a răspuns:

Daca e mare, ceva de imbracat si daca e mica, tot asa sau o jucarie.