| darkgirl58 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu reteta simpla, dar gustoasa cu pui care sa se prepare in max o ora?

Răspuns Câştigător
| Gdeni a răspuns:

Pui pe sticla, supa de pui...
piept la gratar
sos cu copanele :X:X

3 răspunsuri:
| mola a răspuns:

1. Pui Shangai ( o reteta chineza )

Succes!

| florentina_9904 a răspuns:

Buna! poti incerca puiul indian gasesti aici cu tot cu imagini http://www.mondocucina.ro/content/Pui-indian-Chicken-Tikka-Masala.aspx

| Opy a răspuns:

Eu pun legume de toate (ceapa, fasole verde, cartofi, morcovi, mazare ) ce ai prin casa pun peste ei putin condiment pentru carne de pui si oregano puiul pus cu mirodenii la fel peste legume in tava putin ulei si apa. Este mancarea mea preferata si poti sa fi sigura ca e si gustoasa. Sper ca ti-am fost de folos. Pofta buna.