Întrebare recomandată | raresu12 a întrebat:

Recent am achuzitionat cuptorul electric Hansa BOEB64190055. As dori sa aflu informatii despre cum funchioneaza si nu vreau sa primesc raspunsuri de genul,, Are ghid de utilizare" deoarece l-am citit dar nu am inteles nimic.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Păi dacă din manualul de utilizare n-ai înțeles nimic, ce-o să-nțelegi dacă îți explic eu că prima dată trebuie să-i setezi ceasul (altfel NU pornește), apoi alegi mudul de funcționare cu butonul din dreapta iar pentru pornire setezi pe butonul din stânga temperatura de coacere? Același lucru scrie și acolo!