| Mademoiselle18 a întrebat:

Hei happy
Vreau sa stiu si eu cateva pareri despre telefonul Samsung Star 3 :d As dori sa mi-l cumpar la abonament si mi se pare destul de accesibil.Din cate am inteles este destul de bun dar as dori sa aflu mai multe pareri(de preferat de la persoane care l-au achizitionat).Nu vreau raspunsuri gen: are camera de 3, nu stiu cate culori si e cu touch, pentru ca nu-mi trebuiesc informatii de genul. Vreau doar sa stiu parerea voastra personala despre telefonul respectiv happy
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| iCorii a răspuns:

Este super bun! L-am avut! Pana cand mi l-a spart o prietena! Acum am Huawei! Si e mult mai bun!

| Mademoiselle18 explică (pentru iCorii):

Te intreb tocmai acum pentru ca acum mi-a venit in caplaughing) Ai luat telefonul la abonament sau la liber? Si daca a fost luat la abonament, a fost codat pe Vodafone?:d

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Am un Samsung star 3 de ceva zile si sunt extrem multumita de el! Este nemaipomenit! Arata bine, are baterie buna si poti face foarte multe lucruri pe el!

| maryus24 a răspuns:

Huawei mult mai bun :))))

uite aici
http://www.emag.ro/......E5NFTBBBM/

dotari si ín josul paginii lumea isi spune parerile despre el

Funda Mersi

| iCorii a răspuns (pentru maryus24):

Sa stii ca Huawei e mai bun! Depinde si ce fel de Huawei am! Ok? Unele Huawei sunt foarte bune altele nu! E adevarat ca nu sunt exceptionale unele dar asta nu inseamna ca al meu nu e bun! Din potriva : are mult mai multa memorie; editor de poze;... tot ce vrei [mi-e lene sa le enumar]