| superpissy40 a întrebat:

Stiti cumva ce termen de valabilitate are un rahat din Bulgaria care este ambalat in cutie(nu este desfacut in momentul de fata)? L-am cumparat acum o luna si trebuie sa i-l dau unei persoane peste 2-3 luni. Are ceva? Ma scuzati daca am gresit categoria.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe cutie.

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce termen de valabilitate are un rahat"
- e vorba de ăla ce e produs de organism?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru sierra1):

E vorba de ăla ce are gust dulce şi e pătrăţos... wtf, nu ştiu cum ai putut spune prostia asta.

| sierra1 a răspuns (pentru Alexuţ02):

"nu ştiu cum ai putut spune prostia asta."

păi uită-te incă odată la intrebarea ta

| Alexuţ02 a răspuns (pentru sierra1):

Nu am pus nici o întrebare, nu ştiu la ce te referi. eu ţi-am spus-o la modul frumos, a şi precizat că e din Bulgaria, nu era greu să-ţi dai seama.

| sierra1 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Uită-te la intrebarea omului - e cel puțin ambiguă dacă nu chiar tendențioasă

| nda a răspuns (pentru sierra1):

Raspunsul tau e amuzant, dar l-ai luat la misto. Cu siguranta ai inteles despre ce rahat e vorba aici.

| sierra1 a răspuns (pentru nda):

Sincer, eram/sunt în dubiu

| nda a răspuns (pentru sierra1):

Http://www.letmegooglethat.com/? q=rahat+turcesc
Mai esti in dubiu?

| sierra1 a răspuns (pentru nda):

Hmm. We’re having trouble finding that site - zicce Mozilla

| raz0000001 a răspuns:

Rahat ambalat

laughing))