| An0NiM2014 a întrebat:

Voi ce credeti despre: "in 2012 va veni sfarstul lumii!"?

Răspuns Câştigător
| Ionut01 a răspuns:

Asta nu stie nimeni doar Dumnezeu!
daca ne-am lua dupa astia de la tv trebuia sa nu mai existam pe acest pamant de cativa ani
asa ca nu poti sa stii niciodata cand va veni sfarsitul lumi

9 răspunsuri:
| Ionut01 a răspuns:

Asta nu pot sa afli niciodata
doar Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumi

| Dumnezău a răspuns:

Ce legatura are sfarsitul lumii cu ce bagam la mat? straight face

| IrinaIvashkov a răspuns:

Bună

Eu nu cred în asemenea prostii. Nu e nimic dovedit că va veni sfârşitul lumii. Acesta va veni, dar cam peste 1, 000, 000 ani.Aşa se băteau câmpii despre faya aia:,, Astăzi 11, 11, 2011 la ora 11:111 va veni sfârşitul lumii. Şi ce s-a întâmplat? Nimic.E absolut ceva nedescoperit, care sperie mai mult de jumate din populaţia lumii.Se spunea că şi în 2006 trebuia să vină sfârşitul lumii.Nu cred deloc. Va veni sfârşitul lumii, dar nu prea curândstraight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu; nu va veni nici un sfirsit, niciodata.Numai bine.

| ICanSeeAll a răspuns:

Nimeni nu stie cand va veni.Asta cred.

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/

| Tops a răspuns:

Nu te mai uita la OTV! NU vine niciun sfarsit al lumii atat timp cat traieste Chuck N
orris

| anaid2406 a răspuns:

K e o aberatie...nimeni nu poate spune cand vine sfarsitul lumii, pentru ca doar
dumnezeu poate sti asta cu exactitatewinking sper ca te-am ajutat

| Johnmarston a răspuns:

Prstii eu nu cred in prostii de asteaaaaaaaa baaaa