| Del a întrebat:

Ce-mi puteti recomanda sa gatesc? Sa fie ceva dulce si rapid?

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Eu cand am pofta de ceva bun (avand in vedere ca nu prea stiu sa gatesc...inca), fac o prajitura de budinca. pun intr-o tavita un strat de biscuiti insiropati sau piscoturi, si apoi prepar prima budinca si o torn peste.las putin sa se raceasca, si prepar alta budinca si torn peste prima... poti face cate straturi vrei, si ce culori vreiwinking

7 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cat de rapid? Eu cand am pofta de ceva dulce si rapid, imi fac o budinca de ciocolata sau de fructe, sau de vanilie.sau combinate.winking
Sigur vei primi o propunere mai buna... happy

cristian
| cristian a răspuns:

Poti sa prepari o budinca cu orez sau orez cu lapte.

| gemina42 a răspuns:

Clatite cu gem de caise sau cu branza dulce, pofta buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de zahar ars, sarlota de casa, fidea cu lapte si dulceata, salata de fructe, felii de paine pane(ou batut) si insiropate cu miere de albine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Palacinata cu mere sau clatite cu dulceata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clatite cu fineti

| andressa a răspuns:

Bezele!