| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, cum as putea spala un Mouse Pad in caz ca e prafuit sau murdar, fara sa ii afectez materialul, nu prea stiu?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Depinde, daca ai un mouse pad textil iti recomand sa il speli cu apa calda, o perie moale si un detergent slab (eu personal am folosit si shampon) si sa dai in directia cusaturii ca sa nu il strici

| IonelIonescu a răspuns (pentru codrinmaestruldumelor):

Este vorba de asta: https://www.emag.ro/......DY8NTSBBM/ dau de sus in jos, din stanga la dreaptra, sau cum:)

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru IonelIonescu):

Directia in care poti da mai usor cu peria, incearca fara sa apesi prea tare. Eu am un Razer Goliathus Speed si e stanga-dreapta.